Nederlands Nederlands Nederlands NL

De MyPlus is nu crashtest safe

Wij vinden het belangrijk dat onze rolstoelgebruikers die gebruik maken van groepsvervoer in een taxi, veilig kunnen worden vervoerd. Daarom hebben we er voor gezorgd dat vanaf nu onze MyPlus rolstoel crashtest safe is verklaard, en dus gebruikt mag worden voor groepsvervoer in een taxi.

Veilig taxivervoer

Het veilig vervoeren van kwetsbare gebruikers van rolstoelen is tegenwoordig een belangrijk thema. En dat is natuurlijk helemaal terecht. Om die reden worden rolstoelen in een gesimuleerde crash getest volgens een gestandaardiseerde norm, de ISO7176-19.

Alle Life & Mobility producten uit het standaard assortiment, die gebruikt kunnen worden voor taxivervoer, zijn crashtest safe. Dit is voor iedereen zichtbaar door de aanwezigheid van stickers met het taxihaaksymbool op de rolstoel.

MyPlus crashtest safe

THF_MyPlus-23-369x204-met-haak2Vanuit de markt kregen wij feedback dat het gewenst is dat de MyPlus crashtest safe wordt verklaard, mede vanwege de invoering van de hernieuwde code VVR*. Daarom hebben we de standaard opbouw van de MyPlus zo aangepast en getest dat hij nu ook crashtest safe is. Een nieuwlevering van de ‘standaard’ MyPlus wordt uitgevoerd met een crashtest safe set en dus ook met de taxihaaksymbolen uitgeleverd.

Crashtest safe upgrade-kit

De MyPlus rolstoelen die sinds 2017 in de markt geleverd zijn, kunnen ook uitgevoerd worden met een speciale crashtest safe upgrade-kit. Hierdoor kunnen ook deze rolstoelen veilig mee in de taxi. Neem voor meer informatie contact op met onze afdeling Sales support (+31 (0)314 328 000).

Individueel maatwerk

Wanneer het standaard Life & Mobility assortiment mobiliteitsoplossingen onvoldoende aansluit, kunnen we hoogwaardig individueel maatwerk ontwikkelen in onze goed uitgeruste Specialty Centers in Kerkrade en in Doetinchem. Zowel voor ons manuele segment, waaronder de MyPlus, als voor de elektrische rolstoelen. Door middel van een technische risicobeoordeling is het mogelijk dat de door u aangevraagde mobiliteitsoplossing op maat ook crashtest safe is.

Heeft u vragen of wilt u meer weten over bijvoorbeeld de MyPlus upgrade-kit of over het veilig vervoeren van ons individueel maatwerk? Neem contact op met onze afdeling Sales Support via +31 (0)314 328 000. Wij helpen je graag verder.

* De invoering van de nieuwe code VVR op 1 juli 2020 is recent uitgesteld naar 1 januari 2021

 

Terug naar overzicht